Dikkat

​Tamam​

Korel Thermal Resort Clinic & Spa

Afyon / AFYONKARAHİSAR|Yarım Pansiyon

Kişi Başı Gecelik Fiyat

345,00TL
310 '50 TL

Önemli Bilgiler

TERMAL HAVUZLAR BAY VE BAYAN AYRI OLARAK HIZMET VERMEKTEDIR.


Ramazan Bayramı döneminde minimum 2 gece, kurban bayramı döneminde minimum 3 gece konaklama şartı vardır.

15 Mayıs - 13 Haziran 2018 tarihleri arasında SPA bölümü tadilatta olması sebebiyle bu tarihler arası tesis kapalıdır.

Genel Açıklama

President Suit: 1 Adet
Aile Odası (Teras Suit): 16 Adet
King Suit: 2 Adet
Standart Oda: 251 Adet (15 NOSMOKING)
Junior Suit: 28 Adet
Large Suit: 4 Adet
Corner Suit: 10 Adet
Connection Rooms: 12 Adet
Engelli Odası : 5 Adet
TOPLAM : 329 Adet

President Suit: 540 m² olan başkanlık suiti; 2 yatak odası, 2 oturma gruplu büyük salon, 1 çalışma odası, 1 yemek odası ve 1 mutfaktan oluşmaktadır. Her odada plazma TV ve jakuzili banyo bulunmaktadır. Ayrıca merkezi klima, minibar (ücretli), internet, saç kurutma makinesi, kasa ve banyolarda telefon bulunmaktadır.

King Suit: 111 m² olan kral daireleri; 2 yatak odası, 1 salondan ve 1 balkondan oluşmaktadır. Banyoda küvet (jakuzili), plazma TV, merkezi klima, minibar (ücretli), internet, saç kurutma makinesi, kasa ve banyolarda telefon bulunmaktadır.

Küçük Large Suit: 70 m² olan large suit; 1 odadan oluşmakta olup, yatak odası ve jakuzili banyo bulunmaktadır. Tamamında merkezi klima,TV, minibar (ücretli), internet, saç kurutma makinesi, kasa ve banyolarda telefon bulunmaktadır.Zemin halı kaplıdır.
Büyük Large Suit: 120 m² olan large suit; 2 yatak odası ve oturma odasından oluşmaktadır. Odalarda TV, banyolarda küvet (jakuzili), merkezi klima, minibar (ücretli), wireless internet, saç kurutma makinesi, kasa ve banyolarda telefon bulunmaktadır.Zemin halı kaplıdır.

Junior Suit: 59 m² olan junior suit odaların tamamı havuz manzaralıdır. İki ayrı odadan oluşmaktadır ve ara kapı olup tamamında merkezi klima, TV, minibar (ücretli), wireless internet, banyolarda küvet (jakuzili), saç kurutma makinesi, kasa ve banyolarda telefon bulunmakta olup zemin halı kaplıdır. Yatak odası ve oturma bölümünden oluşur.Zemin halı kaplıdır.

Corner Suit: 45 m² olan corner suit odaların tamamı havuz manzaralıdır. Yatak ve oturma bölümünden oluşup, merkezi klima , TV, minibar (ücretli), wireless internet, banyolarda küvet (jakuzili), saç kurutma makinesi, kasa ve banyolarda telefon bulunmakta olup, zemin halı kaplıdır.

Standart Oda: 28 m² olan standart odaların; 118 adet havuz manzaralı, 147 adet yol manzaralı olup odalarımızın tamamında merkezi klima,TV, minibar (ücretli), wireless internet, saç kurutma makinesi, kasa ve banyolarda telefon olup zemin halı kaplıdır.

Aile Odası (Teras Suit): 52 m² olan aile odaları; 8 er adet havuz ve yol manzaralıdır. İki ayrı odadan oluşmaktadır ve ara kapılı olup tamamında merkezi klima,TV, minibar (ücretli), wireless internet, saç kurutma makinesi, kasa bulunmakta olup zemin halı kaplıdır.Not: Bir oda frenchbed, diğer oda iki tek kişilik yataktan oluşur.

Açıklama: Engelli odaların banyoları özel olarak dizayn edilmiş olup, standart odalarla aynı özelliklere sahiptir.

Konsept Açıklaması

Oda Kahvaltı & Yarım Pansiyon 2018

Barlar:
Pool Bar (Snack Bar): 70 kişi kapalı alan/ 30 kişi açık alan kapasitelidir.
Lobby Bar: 500 kişi kapasitelidir.
Orient Cafe: 100 kişi kapasitelidir.
Vitamin Bar: 50 kişi kapasitelidir.
Yakut Bar: 150 kişi kapasitelidir.

Restaurantlar:
Elmas Ana Restaurant: Kahvaltı ve Akşam yemekleri açık büfe 1000 kişi kapasitelidir.
07:00 – 10:00 Sabah Kahvaltısı
12:30 – 14:00 Öğle Yemeği
19:00 – 21:30 Akşam Yemeği

Mercan A’la Carte Restaurant: 110 kişi kapalı alan/ 100 kişi açık alan kapasitelidir.

Kır Evi : 40 kişi kapalı alan/60 kişi açık alan kapasitelidir.
17:00 – 23:45

Tesiste açık büfe sabah kahvaltısı, akşam yemeği ve öğle yemeği(ücretli), rezervasyonlu A’la Carte Restaurant (ücretli), Kırevi (ücretli, kışın kuzinede kestane-patates, yazın gözleme) bulunmaktadır.

Tüm yıl boyunca hizmet veren tesislerin bazılarında; 01.04 - 31.10 tarihleri arası konaklamalarda Yaz Konsepti, 01.11 - 31.03 tarihleri arası konaklamalarda ise Kış Konsepti uygulanmaktadır. Yaz ve Kış konseptlerinde farklılıklar olabilir. Detaylı konsept bilgisi veya ücretli - ücretsiz hizmetlerle ilgili bilgileri ofislerimizden, kataloglarımızdan veya satış danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

“ OTEL DEĞİŞEN OPERASYON KOŞULLARINDAN DOLAYI KONSEPT ÜZERİNDE DEĞİŞİKLİK YAPMA HAKKINI SAKLI TUTAR.”

Plaj Açıklaması

Tesiste iki adet açık yüzme havuzu (1 adet bayanlara özel, 1 adet bay-bayan birlikte kullanılan aile havuzu), 4 adet kapalı yüzme havuzu, 4 adet termal havuz, çocuk havuzu, su kaydırakları bulunmaktadır.


Havuzlar:
Büyük Kapalı (Karma) Havuz : 300 m² - 140 cm derinlik
Karma Açık Havuz : 312 m² - 140 cm derinlik
Karma Kaydıraklı Havuz : 101 m² - 110 cm derinlik
Bayanlar Kapalı Kaydıraklı Havuz: 44 m² - 140 cm derinlik
Bayanlar Kapalı Havuz : 144 m² - 140cm derinlik – 105 m² - 140 cm derinlik
Bayanlar Açık Havuz : 123 m² - 140 cm derinlik
Bayanlar Termal Havuz : 55 m² - 140 cm derinlik
Erkekler Kapalı Havuz : 144 m² - 140 cm derinlik
Erkekler Termal Havuz : 55 m² - 140 cm derinlik
Bayanlar Jakuzi : 36 m² - 110 cm derinlik
Bayanlar Çocuk Havuzu : 12 m² - 50 cm derinlik

Aktivite Açıklaması

Tesiste; 1 Ana Restaurant, 1 A’la Carte Restaurant, 5 bar (Pool bar, Lobby bar, Vitamin bar, Orient cafe, Yakut bar), seminer, ziyafet ve konferans salonları, oyun salonları (satranç, tavla, kart oyunları, masa tenisi, bilardo, bowling salonu) Mini Club, SPA Merkezi (aromaterapi, masajlar, Türk hamamı, kese-sabun, sauna, buhar odası, cilt bakım üniteleri, ozon sauna, bitki banyoları…) bay bayan kuaför salonu, otopark, fotoğrafçı, çamaşırhane, oda servisi, animasyon, canlı müzik, fitness center, pilates, kütüphane, mağazalar ile hizmet vermektedir.

Ücretli Hizmetler
Doktor, masaj, bilardo, play station, kuru temizleme, çamaşırhane, bowling, internet cafe.

Ücretsiz Hizmetler
Masa tenisi, otopark, Türk hamamı, sauna, fitness center, termal havuzlar, kütüphane, safe(Kasa), lig tv maç servisi, mini club(5-12 yaş)

Otel Konumu

Tesis Afyonkarahisar – Kütahya Karayolu üzerinde 120.000 m² açık alan, 50.000 m² kapalı alana sahip olan tesis; şehir merkezine 13 km, Zafer Havaalanına 45 km uzaklıkta yer almaktadır.

as