Dikkat

​Tamam​
Dünya Şehir Rehberi
Bodrum

Genel Bilgiler

Bodrum deyince Halikarnas Balıkçısı ve O'nun Bodrum şiirinin şu mısraları hatırımıza gelir  : "Sanma ki sen geldiğin gibi gideceksin, senden öncekiler de böyleydiler. Akıllarını hep Bodrum’da bırakıp gittiler..." Şairimiz Halikarnas Balıkçısı'nın da dediği gibi Bodrum tatilinizden sonra ne Bodrum'un enfes havasını, denizini, doğasını, eğlencesini, gün batımını, yıldızlı gecelerini unutacaksınız ne de Bodrum otellerini... Ak... Devamı...

Bodrum deyince Halikarnas Balıkçısı ve O'nun Bodrum şiirinin şu mısraları hatırımıza gelir  :

"Sanma ki sen geldiğin gibi gideceksin, senden öncekiler de böyleydiler. Akıllarını hep Bodrum’da bırakıp gittiler..."

Şairimiz Halikarnas Balıkçısı'nın da dediği gibi Bodrum tatilinizden sonra ne Bodrum'un enfes havasını, denizini, doğasını, eğlencesini, gün batımını, yıldızlı gecelerini unutacaksınız ne de Bodrum otellerini... Aklınız ve bir sonraki tatil planınız yine Bodrum olacak bizden söylemesi.

Bodrum'un eşsiz sahil bölgelerinden birinde tatilinizi geçirmek istiyorsanız şayet birçok konaklama seçeneğiniz bulunmaktadır. Lüks 5-7 yıldızlı oteller, butik oteller, pansiyon ve apart oteller gibi bütçenize uygun çok fazla alternatif ile karşılaşacaksınız. Fakat yaz ayları Bodrum için epey yoğun bir sezon olduğundan erken rezervasyon yaptırmanızı öneririz. 

Bodrum otelleri, eski bodrum evleri gibi beyaz boyalı mavi ya da yeşil panjurlu Bodrum'un o otantik havasını bozmayacak şekilde dizayn edilmişlerdir. Yani çok şirin, beyaz ve mavinin uyumu içerisinde hoş bir tatil geçireceğinizin izlemini Bodrum'a girdiğiniz ilk anda fark edeceksiniz. Eğer butik bir otel tercih ederseniz yöre halkının kendi evlerini restore edip otel haline getirdiği mekânlarda kalmanız mümkün. Bu tarz küçük otellerde Bodrum'un o otantikliğini ve gerçek Bodrum havasını kendi evinizdeymişcesine teneffüs etmeniz çok daha yoğun bir şekilde olacaktır. 

Bodrum demek biraz da sanat demektir. Antik Yunan dönemine ait pek çok eserle karşılaşacaksınız Bodrum' da: Bodrum Kalesi ve Bodrum Antik Tiyatrosu gibi... Daha sonra Halikarnas Balıkçısı'nın evi sizi karşılayacak. Bodrum pek çok şairimize, yazarımıza, sanatçımıza ev sahipliği etmiş bir beldemizdir. Bu sanatçılarımız arasında Halikarnas Balıkçısı'ndan başka Zeki Müren ve İlhan Berk de sayılabilir. Bu sebeple Bodrum'un o dar ve küçük sokaklarını adımlamak size daha bir anlamlı gelecektir.

Bodrum gece hayatı ile de epey canlı tatil yörelerimizden biridir. Bodrum'un Barlar Sokağı'ndan gecenin ilerleyen saatlerinde her tür müzik sesi sizi karşılayacaktır. Eğer canlı müzik, rock müzik ve dans etmeyi seviyorsanız mutlaka uğrayın. Eğer ki sakin bir gece geçirmek istiyorsanız da marinada bulunan restorantlarda gecenizi geçirebilirsiniz. Fakat Bodrum Otelleri de eğlence açısından Barlar Sokağı'nı aratmıyor. Otelinizde de canlı müzik, çeşitli gösteriler ve animasyonlar eşliğinde gece ve gündüz eğlenme imkanı bulacaksanız.

Bodrum otellerinin her birinde istediğiniz konfor ve huzuru bulacaksınız. Deniz gören odalarımızda ufku izlemenin keyfi bir başka... Gün içinde açık ve kapalı yüzme havuzlarında su kaydırağı ile eğleneceksiniz. Ayrıca çocuklu ailelerimiz için özel ilgi ve alaka gösterilecektir. Balayı çiftlerimizi de romantik ve hoş bir tatil bekliyor.

Bodrum otellerin de Ege'nin muhteşem lezzetlerini de tadacaksınız. Zeytinyağlılar, yöreye özgü ot yemekleri ve kabak çiçeği dolmasının tadı damağınızda kalacak. Bunun yanında Bodrum otellerinde dünya mutfağından lezzetleri de tatma zevkine erişeceksiniz. Ayrıca çocuklarımıza özel yemek bölümlerinde çocuklarınız da yemeğin keyfini çıkaracaklar.

Otellerimizde tüm bu imkanların yanında sauna, fitness salonu, güzellik merkezi, masaj, cilt bakımı, kuyumcu, fotoğrafçı, araba kiralama, hediyelik eşya bölümleri, doktor, çamaşırhane, lobby bar, snack bar, disco bar, çocuk oyun alanı, tenis kortu, motorlu ve motorsuz su sporları, dalış okulu, konferans salonu ve ekipmanlar, dart, masa tenisi, telefon, fax, fotokopi, wireless internet bağlantısı, tenis raket ve topları, otopark, şezlong, şemsiye, minder mevcuttur. 

Tek yapmanız gereken Bodrum otellerinde birini seçmek ve erken rezervasyon imkânlarında yararlanmak. Güzel ve eğlenceli bir Bodrum tatili sizleri bekliyor.


Önceki boyutu...

%10


% 10 indirim

MUĞLA / Torba Ultra Her Şey Dahil
365TL

'50

TL

328

'den itibaren

%15


% 15 indirim

MUĞLA / Gümbet Oda Kahvaltı
152TL

'20

TL

129

'den itibaren

%10


% 10 indirim

MUĞLA / Güvercinlik High Class Ultra Her Şey Dahil
550TL

'00

TL

495

'den itibaren

%15


% 15 indirim

MUĞLA / Bodrum İçmeler 24 Saat Her Şey Dahil
200TL

'00

TL

170

'den itibaren

%15


% 15 indirim

MUĞLA / Gümbet Ultra Her Şey Dahil
359TL

'15

TL

305

'den itibaren

%15


% 15 indirim

MUĞLA / Yalıkavak Her Şey Dahil Plus
360TL

'00

TL

306

'den itibaren

%15


% 15 indirim

MUĞLA / Bodrum İçmeler Her Şey Dahil
177TL

'45

TL

150

'den itibaren

%10


% 10 indirim

MUĞLA / Gümbet Her Şey Dahil
200TL

'00

TL

180

'den itibaren

%15


% 15 indirim

MUĞLA / Güvercinlik Ultra Her Şey Dahil
400TL

'00

TL

340

'den itibaren

%10


% 10 indirim

24 Eylül / Otobüs ile Ulaşım
1488TL

'20

TL

1339

%5


% 5 indirim

30 Eylül / Otobüs ile Ulaşım
999TL

'05

TL

949

%5


% 5 indirim

24 Eylül / Otobüs ile Ulaşım
844TL

'80

TL

801

%10


% 10 indirim

6 Ekim / Otobüs ile Ulaşım
800TL

'00

TL

720